LIGA SEVERU – FLORBAL

Dne 2. 12. se v hale Sportlife centra konal florbalový turnaj celoroční středoškolské ligy Šluknovského výběžku – LIGA SEVERU. Zúčastnilo se celkem osm středních škol z celého Šluknovského výběžku, jako třeba Biskupské gymnázium Varnsdorf, Obchodní Akademie Rumburk nebo třeba Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální.

První zápas (resp. jeho první polovina) byl pro rumburské gymnazisty trochu rozpačitý. Rychle se však vzpamatovali a po celou dobu všech zápasů nasazovali vysoké tempo, které dělalo soupeřům problém. Nakonec se rumburští gympláci probojovali až do finále s TOSem (VOŠ a SŠ Varnsdorf). Zápas skončil nerozhodně, ale na nájezdy s přehledem vyhrál tým našeho Gymnázia.

Rivalita mezi hráči byla znatelná už od prvního utkání. Zápasy se však obešly bez vážných komplikací a turnaj nakonec skončil pro nás s velice pěkným výsledkem. Kluci si první místo opravdu zasloužili a snad se jim takto bude dařit i na turnaji v Děčíně, kam postoupili a který se koná ve středu 10. prosince.

Naďa Vránová (7. A) a spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *