Florbalisté v akci

Děkujeme našim florbalistům za reprezentaci školy a bojovnost při napínavých bojích o postup do okresního finále. Tentokrát se to bohužel nepovedlo, ale zážitek to byl pro všechny jistě intenzivní …!

 

FLORBALOVÝ TURNAJ O PŘEBORNÍKA OKRESU – okrskový turnaj

Kategorie: chlapci kategorie IV. (8. – 9. třída)

Místo: Markvartice

Termín: 10.11.2015

Počet startujících družstev: 10 (2 skupiny po pěti družstvech)                                              GYMNÁZIUM RUMBURK, ZŠ CHŘIBSKÁ, ZŠ VELKÝ ŠENOV, ZŠ E. BENEŠE VDF,         ZŠ JIŘÍKOV, ZŠ MIKULÁŠOVICE, ZŠ A GYMN. ČESKÁ KAMENICE, ZŠ MARKVARTICE, GYMNÁZIUM VARNSDORF, ZŠ KOMENSKÉHO DĚČÍN                                                   Postup do okresního finále: do okresního finále postupují pouze vítězové skupin               Reprezentanti školy: 4. A (Martin Nguyen, Jan Merkout, Jan Kulhavý, Matyáš Gajdoš, Petr Kaštánek), 3. A (Miroslav Veselý, Jakub Zahejský)

Umístění:  4. místo ve skupině (8. místo celkově)

 

skupina   „A“

okrsekkat.IV

CH8./9.

1.CHŘIBSKÁ 2.JIŘÍKOV 3.GYM.

VDF

4.VELKÝ

ŠENOV

5.GYM.

RBK

skóre body pořadí
1.CHŘIBSKÁ

 

FL 3   : 0 1 : 6                    . 2 : 2 3 : 2 9:10 6 2.
2.JIŘÍKOV

 

0 : 3 FL 1 : 4 1 : 3 0 : 5 2:15 0 5.
3.GYMN.

VDF

 6 : 1  4 : 1  FL  6 : 1  5 : 0

 

 21:3  12  1.
4.VELKÝ

ŠENOV

2 : 2 3  : 1 1 : 6 FL 2 : 2 7:11 5 3.
5.GYMN.

RBK

2 : 3 5 : 0 0 : 5 2 : 2 FL 9 :10 4 4.

skupina  „B“

okrsekkat. IV.

CH8./9.

1.MARK. 2.KOMEN. DČ 3.Č.KAM. 4.MIKUL.- 5.E.BEN.

VDF

skóre body pořadí
1.MARK

 

 FL  3 : 2  4 : 1  4 : 1  2 : 1  13:5  12  1.
2.KOM.

DČ.

2 : 3 FL 1 : 3 2 : 1 2 : 1 7 : 9 6 4.
3.Č.KAM

 

1 : 4 3 : 1 FL 3 : 1 0 : 1 7 : 7 6 2.
4.MIKULÁŠOV 1 : 4

 

1 : 2 1 : 3 FL 0 : 5 3 : 14 0 5.
5.E.BEN.

VDF

1 : 2 1 : 2 1 : 0 5 : 0 FLO 8 : 4 6 3.

 

 

Do okresního finále postupují: Gymnázium Varnsdorf, ZŠ Markvartice    

 

 

FLORBALOVÝ TURNAJ O PŘEBORNÍKA OKRESU – okrskový turnaj

Kategorie: chlapci kategorie III. (6. – 7. třída)

Místo: Markvartice

Termín: 12.11.2015

Počet startujících družstev: 7 (Gymnázium Rumburk, ZŠ Chřibská, ZŠ Verneřice, ZŠ E. Beneše Vdf., ZŠ Mikulášovice, ZŠ Markvartice, Gymnázium Varnsdorf)

Postup do okresního finále: do okresního finále postupují družstva na 1. a 2. místě

Reprezentanti školy: 2. A (Jan Kukučka, Jan Helikar, Ondřej Tichý, Jiří Martinka, Ladislav Krpálek, Jan Purnoch, Damián Horák, Stanislav Trmal)

Umístění:  3. místo

 

florbalCH 6./7. 1.GYM

RBK

2.CHŘI

BSKÁ

3.VER

NE

4.E.BEN

VDF

5.MIK 6.MAR

KVA

7.GYM

VDF

skór body poř
1GYM

RBK

FL 1 : 0 6 : 0 1 : 4 1 : 0 1 : 2 0 : 0 10:6 10 3.
2.CHŘI

BSKÁ

0 : 1 FL 3 : 0 2 : 2 2 : 1 3 : 1 1 : 2 11:7 10 4.
3.VER

NEŘICE

0 : 6

 

0 : 3 FL 0 : 2 3 : 1 0 : 0 0 : 3 3:15 4 6.
4.E.BEN. VDF  4 : 1  2 : 2  2 : 0  FL  7 : 1  3 : 2  1 : 2  19:8  13  2.
5.MIKU

 

0 : 1 1 : 2 1 : 3 1 : 7 FL 1 : 5 0 : 7 4:25 0 7.
6.MARK

 

2 : 1 1 : 3 0 : 0 2 : 3 5 : 1 FL 0 : 4 10:1 7 5.
7.GYM

VDF

 0 : 0  2 : 1  3 : 0  2 : 1  7 : 0  4 : 0  FL  18:2  16  1.

 

Do okresního finále postupují: Gymnázium Varnsdorf, ZŠ E. Ben. Varnsdorf   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *