Velikonoční skákání

Sobotní dopoledne 19. března patřilo všem atletickým nadšencům, kteří se sešli ve Varnsdorfské Sportovní hale na již 20. ročníku soutěže Velikonoce nad laťkou.

Zúčastnilo se i devět žáků a žákyň Gymnázia Rumburk, kteří dali přednost závodům ve skoku vysokém před sobotním odpočinkem.

Hned v úvodu, kdy začínaly soutěžit nejmladší kategorie, jsme zaznamenali výrazný úspěch. Tomáš Pham z primy výborným výkonem 130 cm vyhrál svoji kategorii mladších žáků a ukázal, že může být cennou posilou pro atletické soutěže družstev v dresu gymnázia. Ve stejné kategorii se již méně dařilo Jonáši Kudláčkovi, též z primy, který i přes výrazné úsilí nepřekonal základní výšku. Ze stejné třídy byly i mladší žákyně Veronika Kozlerová a Vanessa Krákorová, které skočily 115 cm a 110 cm a obsadily ve své kategorii 4. a 5. místo.

Dále nás čekala už jen medailová umístění. V kategorii dorostenek obsadila Dita Rokosová z kvinty 1. místo za výkon 130 cm a hned za ní se na 2. místě s výsledkem 125 cm  umístila Jana Masařová ze sexty. Mezi staršími žákyněmi se o 3. místo s výkonem
130 cm zasloužila Tereza Tran z kvarty a stejným výkonem zvítězila v juniorské kategorii Daniela Englová ze septimy.

Na závěr už jen chybí dodat výsledek Davida Zímy z kvinty, který získal v dorostenecké kategorii 3. místo za výkon 130 cm..

Všem reprezentantům školy děkuji za nasazení i předvedené výkony a doufám, že své výkony zopakují, případně vylepší v dalších atletických soutěžích, které nás ještě v tomto školním roce čekají.

 

  1. Veselá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *