Jedeme dál!

Na okresní finále florbalu starších žákyň (tercie, kvarta), který se konal v Děčíně ve čtvrtek 7.  prosince 2017, jsme odjížděly i přes brzké ranní hodiny dobře naladěné. Po úspěšných soubojích na okrskovém kole jsme doufaly v dobrý výsledek.

Začátek turnaje se nám vyvedl a hned v prvním zápase jsme porazily ZŠ Želenice 2:1. V dalším zápase přišla remíza 0:0 s Markvarticemi, a pak už se nedařilo. Hráčky z Chřibské, se kterými jsme před třemi týdny sehrály vyrovnaný zápas, nás rozstřílely 1:6, ZŠ Tyršova Děčín nás porazila 0:2 a nakonec přišla i prohra se ZŠ Březová 1:3.

Celkové 5. místo v okrese není vůbec špatné, zvlášť když úroveň zúčastněných týmů stále stoupá. Přesto jsem doufaly v lepší výsledek. Není ale všem dnům konec, a protože florbal je skvělá hra, určitě se ho nevzdáme pro jeden turnaj, kde se k nám florbalové š

těstí otočilo zády. V našem týmu jsou výborné hráčky, které drží při sobě, a jen tak je něco nerozhází. Jsem ráda, že je na ně spolehnutí a umí přijmout i porážku. Vše si určitě vynahradíme na dalším turnaji.

 

Kamila Veselá

 

Tým Gymnázia Rumburk:

Ema Kaštánková, Jolanka Šmejcová, Katka Nedvídková, Vanessa Krákorová (všechny 3. A), Adélka Pavlíčková, Martina Hermanová, Petra Krištofová, Zdeňka Skopalová, Nikola Křenková (všechny 4. A)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *