Gymnázium Rumburk na Střelnici

Ve dnech 6. – 7. listopadu se v Kulturním domě Střelnice Rumburk konala výstava vzdělávacích institucí a zaměstnavatelů pod názvem „for EDUCATION & JOBS“. Žáci devátých ročníků základních škol ze Šluknovského výběžku zde měli příležitost seznámit se se středními školami v okolí a také s nabídkami práce místních zaměstnavatelů. Gymnázium Rumburk u toho samozřejmě nemohlo chybět.

Učitelé Marek Simandl a Kamila Veselá společně s vybranými studenty připravily pro žáky končící povinnou školní docházku prezentaci, která je informovala o přínosech studia na Gymnáziu v Rumburku. Neměli ani chvíli oddechu, protože oba dny se u nich neustále střídali žáci různých škol.

Nyní je již jen na budoucích středoškolácích, zda se rozhodnou studovat právě na naší škole.