GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Pytel srandy na seznamováku

Pytel srandy na seznamováku

Dne 5. 9. 2016 jsme se vydali na seznamovací pobyt. Sešli jsme se na nádraží a vlakem vyrazili do Krásné Lípy, pak se odtamtud společně za deště vydali po naučné stezce do Penzionu Hubertus v Doubicích. Hned, jak jsme se zabydleli, nás čekal výborný oběd. Po jídle jsme se začali seznamovat formou her. Seznamování bylo zakončeno večeří.

Druhý den po snídani nás čekal celodenní výlet na Tokáň, který jsme si moc užili. Cestu nám zpříjemnilo hezké počasí a jídlo ve formě řízku a polévky. Den jsme zakončili plaváním v bazénu, táborákem a stezkou odvahy, kterou nám připravili naši třídní učitelé a reportéři školní televize GymBreak. Poslední a třetí den jsme si sbalili všechny věci a unaveni, ale již seznámeni se vracíme pěšky domů.

Pobyt se nám všem moc líbil.

Kateřina Koubková, Natálie Sazamová, Leona Jedličková, Temka

 

 

Seznamovací výlet

Dne 5. 9. 2016 jsme zahájili cestu do Krásné lípy vlakem v 8.17 hodin. Z Krásné lípy jsme šli pěšky do Doubic za deštivého počasí. Po cestě jsme hráli různé hry a začali jsme se poznávat. Po doražení k penzionu Hubertus jsme se rozdělili na pokoje. Po ubytování a krátkém odpočinku jsme šli na oběd. Chvíli po obědě jsme vyrazili do společenské místnosti, kde jsme hráli celý den další poznávací hry. V době večerky jsme šli všichni spát a skončil první den našeho pobytu. Druhý den ráno v 10 hodin jsme vyšli na celodenní výlet na Tokáň. Na Tokáni jsme měli všichni teplou polévku a někteří si dali jako druhý chod borůvkové knedlíky. Po návratu do penzionu jsme měli možnost jít do krytého bazénu, nebo relaxovat na pokoji. Následoval táborák, kde jsme měli možnost opéci si buřty. Celý den a zároveň poslední našeho seznamovacího výletu jsme zakončili stezkou odvahy. Třetí den jsme již seznámeni jeli domů.

Matouš Kudláček, Filip Nguyen Thanh, Jakub Mikel a Adam Kopecký

 

 

Seznamovací pobyt 1. C

Od 5. 9. do 7. 9. 2016 se uskutečnil v malebném a klidném městě na severu Čech seznamovací pobyt naší nové třídy 1. C. Úkolem tohoto seznamovacího pobytu bylo dobře se seznámit se svými novými a do budoucna stálými spolužáky. Chata Hubertus – místo, které se vyskytuje v tomto městě, nám umožnilo uskutečnit naše vzájemné potřeby. Již zmiňované místo hodnotíme kladně až na drobné výjimky. První den. V chatě proběhly nejrůznější společenské hry, např. hádání různých činností, divadlo, jméno spojené s pohybem atd… Do her se musel zapojit opravdu každý. Jídlo zde bylo chutné, víceméně splňovalo naše

očekávání.

Druhý den. Celodenní výlet na Tokáň, součástí byla také polévka v nedaleké restauraci. Jídlo tam bylo dobré, polévka není výjimkou. Večer tohoto dne jsme měli v plánu rozdělat si menší ohýnek, kvůli opékání buřtů. Příčinou bylo mokré dřevo. Po několika nezdárných pokusech, se nám to nakonec podařilo.

Třetí den. Ráno si začínáme pomalu balit, uklízíme pokoje. V 10.00 odcházíme na vlakové nádraží v Krásné Lípě. Odsud jedeme směrem na Rumburk. Pobytem nás provázel zástupce naší třídy, vstřícný a chápavý Mgr. Lukáš Melichar a naše hodná třídní Mgr. Dagmar Fohlová.

Z pozice žáka, hodnotím tento pobyt velice kladně. Přístup kantorů byl skvělý. Ubytování také. Jsem rád, že jsem poznal alespoň drtivou většinu své třídy.

Vojtěch Jánský

 

Podobné příspěvky: