GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Krásné počasí přálo atletům


Atletická část varnsdorfských Podzimních her, ke kterým byli přizváni i žáci nižšího gymnázia, se konala ve středu 27. 9. za nádherného počasí. Teploměr se po chladnějším ránu nakonec vyšplhal až ke dvaceti stupňům a naši žáci tak měli pro své výkony ideální podmínky.

Jako na každých závodech se někomu dařilo více a někomu méně, ale všichni nechali na atletickém oválu varnsdorfského stadionu všechny své síly. V konkurenci varnsdorfských základních škol a Gymnázia Varnsdorf obsadili chlapci 4. místo a dívky, které byly původně vyhlášeny na 3. místě, získaly nakonec po přepočtení bodů výborné 2. místo.

V dalších částech Podzimních her čekají naše žáky ještě soutěže ve fotbalu, basketbalu, bruslení a florbalu. Doufejme, že se jim bude dařit alespoň tak dobře, jako při atletice.
Kamila Veselá

Tým děvčat
Marie Šolcová, Laura Vápeníková (obě 1. A), Noemi Davidová (2. A), Tereza Coblová, Veronika Kozlerová, Katka Nedvídková, Adéla Relichová, Adéla Jarischová, Vanessa Krákorová (všechny 3.A), Martina Kulhavá, Veronika Šolcová (obě 4. A)

Tým chlapců
Pham Anh Duy, Jiří Kováč, Filip Votoček, Jakub Černý, Jonáš Kudláček (všichni 3.A), Hung Anh Kukučka, Jiří Martinka, Deniel Röhrbach, Lukáš Matoušek, Jan Borek (všichni 4. A)

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »