Za odměnu do zoologické

25_001

Dne 20. 5. 2015 se konalo krajské kolo Biologické olympiády kategorie D na gymnáziu v Teplicích. Z celkového počtu 19 studentů se na 4. místě umístil Matěj Honzík ze sekundy a Pavla Mlejnková z primy na místě 9.

Studenti soupeřili v teoretických znalostech a praktických dovednostech. Součástí jejich klání byl test vědomostí, poznávání rostlin, živočichů a netradičních přírodnin a praktický úkol. Jejich úsilí a snažení pak bylo odměněno prohlídkou školní zoologické zahrady, která má na teplickém gymnáziu svoji dlouholetou tradici.

Matějovi i Pavle gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

kabinet biologie

Svět vůní ve Vlčí hoře

V letošním roce se studenti třetího ročníku gymnázia v Rumburku nevypravili do IQLandie, jak bývalo v předchozích letech zvykem, ale v rámci bloků pro ně byly připraveny prohlídky firem