GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Velikonoce nad laťkou

V sobotu dopoledne 24. března 2018 se ve varnsdorfské sportovní hale konal již 22. ročník závodů ve skoku vysokém, které jako vždy v tomto období pořádal atletický oddíl Slovanu Varnsdorf.

Díky souběhu několika dalších akcí (Lanterna futuri, turnaj ve florbalu) reprezentovali letos Gymnázium Rumburk pouze tři žáci, nicméně další naši studenti startovali v barvách AC Rumburk a částečně je tedy také můžeme považovat za naše zástupce.

Výborných výkonů dosáhl Lukáš Hrneček, který v kategorii juniorů zvítězil výkonem 180 cm, a Martin Prchal, jež skokem 160 cm vyhrál kategorii dorostenců. Za zmínku určitě stojí i umístění Veroniky Kozlerové a Jirky Kováče, kteří ve svých kategoriích obsadili 3. místo. Ostatní výsledky jsou uvedeny níže.

Všem účastníkům gratuluji a doufám, že zkušenosti nasbírané v tomto závodě využijí i na dalších atletických soutěžích.