2018 Úspěšně a rychle

Dne 14. 5. se uskutečnila atletická soutěž Pohár rozhlasu. V téhle soutěži soutěžili atleti základních škol a víceletých gymnázií z okresu Děčín.

Od osmi ráno přicházeli atleti a rozcvičovali se. V devět hodin začaly první disciplíny jako skok do dálky, skok do výšky a šedesátka. Celkem bylo 6 disciplín. Každá se hodnotila zvlášť a nakonec se udělilo celkové vyhodnocení. Při každé disciplíně fandila celá tribuna. Přišli sem povzbuzovat základní školy, školky i prarodiče soutěžících. Stejně jako na tribuně i na závodišti byly děti z různých škol našeho okolí. Soutěžily v kategoriích mladší žákyně, mladší žáci; starší žákyně, starší žáci. A musím říct, že ve všech kategoriích se naši žáci a žákyně pořádné vyznamenali, no posuďte sami:

Starší žáci – 7. místo

Mladší žáci – 8. místo

Starší žákyně – 2. místo

Mladší žákyně – 1. místo!!!  (postup do krajského kola)

Autorka: Barbora Kobrzková (1. A)

Družstvo starších žáků: Hung Anh Kukučka, Jan Štefl, Josef Nechanický, Damián Horák (všichni 4 A), Jiří Kováč, Pham Anh Duy, Jakub Černý, Jonáš Kudláček, Egor Pokorný (všichni 3. A)

Družstvo mladších žáků: Jiří Plachý (2. A), Bořek Steinbach, Matěj Janda (oba 1. A)

Družstvo starších žákyň: Eliška Radová, Veronika Šolcová, Adéla Pavlíčková (všechny 4. A), Hana Kelucová, Vanessa Krákorová, Adéla Relichová, Veronika Kozlerová, Tereza Coblová, Katka Nedvídková, Justýna Zajícová (všechny 3.A),

Družstvo mladších žákyň: Noemi Davidová, Adéla Petroušková, Natálie Bermannová, Anna Horáková (všechny 2. A), Marie Šulcová, Anita Semerádová, Laura Vápeníková, Karolína Tlapáková, Hanka Phamová (všechny 1. A)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *