Bronzové Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 10. 12. 2018 letošní ročník Podzimních her. A ukončení to bylo pro žáky primy sekundy, tercie a kvarty velmi důstojné.

Po sérii soutěží v atletice, basketbalu, fotbalu a bruslení nás čekala ještě soutěž, ve které Gymnázium Rumburk sbírá často úspěchy. I tentokrát nás naši florbalisté a florbalistky potěšili. Chlapci obsadili ve velmi silné konkurenci 2. místo a děvčata po velmi vyrovnaných soubojích se základní školou E. Beneše a Gymnáziem Varnsdorf celý turnaj vyhrála.

Po vyhodnocení výsledků ze všech soutěží Podzimních her získal celkové prvenství náš tradiční rival Gymnázium Varnsdorf. Gymnázium Rumburk se v konkurenci dalších varnsdorfských základních škol umístilo na bronzovém 3. místě.

Účast ve všech soutěžích Podzimních her vyžadovala od našich žáků velké psychické i fyzické nasazení. Díky jejich úsilí a ochotě reprezentovat svou školu  má gymnázium na svém kontě další výborný výsledek. Za to vše jim patří velké poděkování.