GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

FLORFUNĚNÍ V MARKVARTICÍCH – prima a sekunda

Chválím celé mužstvo za reprezentování naší školy a vzornou bojovnost na hřišti.

Kategorie: prima a sekunda
Termín: 13. 11. 2014
Místo konání: Markvartice

Soupiska:
1. AHorák, Purnoch, Nechanický
2. A – Zahejský, Varga, Doležal, Jeřábek, Veselý, Podskalský, Borek

Počet přihlášených družstev: 7
Počet postupujících do okresního finále: 2 nejlepší družstva
Pořadí našeho družstva: 7. místo
Jednotlivé výsledky: viz foto

Okrskové kolo florbalového turnaje
Chválím celé mužstvo za reprezentování naší školy a vzornou bojovnost na hřišti. Pro všechny naše hráče byl turnaj první větší florbalovou zkušeností. Tzn. velký zážitek a motivace do dalšího tréninku. Sice jsme skončili na posledním 7. místě (viz. tabulka na fotce), ale „urvali“ jsme dvě remízy. A to dokonce s konečným postupujícím ze 2. místa ZŠ E. Beneše z Varnsdorfu. Domácí mužstvo bylo opět nejlepší a zaslouženě postoupilo z 1. místa do okresního finále. Z našich hráčů musím obzvláště vyzdvihnout hru našeho brankáře Josefa Nechanického, který předvedl opravdu výborný výkon a je velkým příslibem do dalších turnajů a přátelských utkání. Budeme se dále připravovat, florbalem bavit a v jarní části florbalové ligy uvidíme … Turnaj byl tradičně dobře zorganizován a měl výbornou atmosféru.

Mgr. Stanislav Hocko

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »