GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

FLORFUNĚNÍ V MARKVARTICÍCH – tercie a kvarta

Chválím celé mužstvo za reprezentování naší školy a vzornou bojovnost na hřišti.

 

Kategorie: tercie a kvarta

termín: 6. 11. 2014

místo konání: Markvartice

soupiska:

4. APavlas, Zíma, Hoffman, Kudláček, Malaník, Vyčítal, Mrázek, Huy Tu Phan (Pavel)

3. A – Merkout, Kulhavý, Nguyen Tuan Hung (Martin), Kaštánek

počet přihlášených družstev: 7

počet postupujících do okresního finále: 2 nejlepší družstva

pořadí našeho družstva: 5. místo

 

Králové remíz – okrskové kolo florbalového turnaje

Chválím celé mužstvo za reprezentování naší školy a vzornou bojovnost na hřišti. Tentokrát těch remíz bylo moc (viz foto tabulka) a to se samozřejmě výrazně podepsalo na počtu bodů a celkovém umístění. Škoda zahozených šancí a neudržení příznivého výsledku v závěrech některých utkání. V utkání proti Chřibské jsme inkasovali gól po necelých pěti sekundách, což byl nejrychlejší gól turnaje. Pravděpodobně nejen tohoto. No nicméně jsme se snažili ze všech sil a celý turnaj byl opět obrovskou zkušeností a zážitkem. Budeme se dále připravovat, florbalem bavit a v jarní části florbalové ligy uvidíme … Turnaj byl tradičně dobře zorganizován a měl výbornou atmosféru.

 

Mgr. Stanislav Hocko

 

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »