GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Vítězství na turnaji ve Varnsdorfu

 

 

V rámci Podzimních her varnsdorfských základních škol se v úterý 8. prosince konal turnaj ve florbalu, na který byli přizváni i žáci Gymnázia Rumburk. Naši mladí florbalisté tak mohli ve sportovní hale ve Varnsdorfu změřit síly s hráči a hráčkami ZŠ náměstí E. Beneše, ZŠ Edisonova a Gymnázia Varnsdorf.

Děvčatům se podařilo po urputných soubojích (dvě vítězství a jedna remíza) celý turnaj vyhrát, což jen potvrdilo jejich výborné výsledky z florbalových turnajů v tomto školním roce. Chlapcům se sice dařilo méně (obsadili 4. místo), ale s ostatními týmy předvedli velmi vyrovnané souboje a ukázali, že florbal umí hrát opravdu velmi dobře.

Doufejme, že florbalový zápal všech zástupců naší školy vydrží i do budoucnosti a Gymnázium Rumburk budou úspěšně reprezentovat i v dalších letech.

 

Tým dívek:

Jolanka Šmejcová, Katka Nedvídková (obě prima), Zdeňka Skopalová, Eliška Radová (obě sekunda), Danča Mísařová, Sára Müllerová (obě tercie), Natálka Faloutová, Nikča Boczanová, Terka Tran, Sabina Krákorová, Katka Sedláčková (všechny kvarta)

 

Tým chlapců.

Jan Purnoch (sekunda), Míra Veselý, Míša Podskalský, Jakub Tomáš Varga (všichni tercie), Matyáš Gajdoš, Martin Nguyen, Jan Kulhavý, Jan Merkout, Petr Kaštánek (všichni kvarta)

Kamila Veselá, Stanislav Hocko

Podobné příspěvky: