GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Velikonoční skákání

Sobotní dopoledne 19. března patřilo všem atletickým nadšencům, kteří se sešli ve Varnsdorfské Sportovní hale na již 20. ročníku soutěže Velikonoce nad laťkou.

Zúčastnilo se i devět žáků a žákyň Gymnázia Rumburk, kteří dali přednost závodům ve skoku vysokém před sobotním odpočinkem.

Hned v úvodu, kdy začínaly soutěžit nejmladší kategorie, jsme zaznamenali výrazný úspěch. Tomáš Pham z primy výborným výkonem 130 cm vyhrál svoji kategorii mladších žáků a ukázal, že může být cennou posilou pro atletické soutěže družstev v dresu gymnázia. Ve stejné kategorii se již méně dařilo Jonáši Kudláčkovi, též z primy, který i přes výrazné úsilí nepřekonal základní výšku. Ze stejné třídy byly i mladší žákyně Veronika Kozlerová a Vanessa Krákorová, které skočily 115 cm a 110 cm a obsadily ve své kategorii 4. a 5. místo.

Dále nás čekala už jen medailová umístění. V kategorii dorostenek obsadila Dita Rokosová z kvinty 1. místo za výkon 130 cm a hned za ní se na 2. místě s výsledkem 125 cm  umístila Jana Masařová ze sexty. Mezi staršími žákyněmi se o 3. místo s výkonem
130 cm zasloužila Tereza Tran z kvarty a stejným výkonem zvítězila v juniorské kategorii Daniela Englová ze septimy.

Na závěr už jen chybí dodat výsledek Davida Zímy z kvinty, který získal v dorostenecké kategorii 3. místo za výkon 130 cm..

Všem reprezentantům školy děkuji za nasazení i předvedené výkony a doufám, že své výkony zopakují, případně vylepší v dalších atletických soutěžích, které nás ještě v tomto školním roce čekají.

 

  1. Veselá

Podobné příspěvky:

Podzimní hry – atletika

V pátek 27. září proběhla ve Varnsdorfu první část podzimních her pro studenty nižších gymnázií a žáků základních škol a to v atletice. Naši studenti

Více informací »