GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Matěj Semerád vyhrál kraj a postupuje na republiku do Brna!!!

V pátek 27. 5. 2016 proběhlo v Chomutově krajské kolo OVOV (Krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů). Ze Šluknovského výběžku postoupila a zúčastnila se krajského finále družstva ze ZŠ Tyršova Rumburk, Gymnázia Varnsdorf, Gymnázia Rumburk a jednotlivci ze ZŠ Pastelka o.p.s. Rumburk, ZŠ U Nemocnice Rumburk, ZŠ a MŠ Krásná Lípa, ZŠ Edisonova Varnsdorf, ZŠ Dolní Podluží , týmu Vápeníci a HC Varnsdorf.

Celkem 41 sportovců reprezentovalo okres Děčín. Na stupně vítězů vystoupalo 10 a dalších 11 bylo v první desítce. Díky těmto výkonům se 3 závodníci přímo kvalifikovali do celostátního finále OVOV v Brně. Ostatní mají šanci se účastnit mistrovství díky bodům a dodatečné kvalifikaci.

Přímo postupujícími jsou: Matěj Semerád – Gymnázium Rumburk, Ondřej Boczan – HC Varnsdorf a Marie Šulcová – ZŠ Pastelka o.p.s. Rumburk. Podrobnosti a výsledky na www.ovov.cz.

Velké poděkování patří MUDr. Jakubovi Bartlovi, který podpořil snahu našich mladých talentů z celého Šluknovského výběžku a zaplatil dopravu do Chomutova.

Poslední poděkování je všem sportovcům a jejich trenérům, pedagogům a rodičům za podporu, přípravu a vzornou reprezentaci našeho regionu.

S. Hocko – Gymnázium Rumburk

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »