GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Florbalový souboj v Markvarticích

 

Okresní přebor ve florbalu mladších žákyň (prima, sekunda), dopadl pro Gymnázium Rumburk nad očekávání. Oproti loňsku si děvčata polepšila o dvě místa a obsadila skvělé 3. místo.

Koučování se ujala žákyně 7. A Kája Veselá, jež se podílela i na přípravě týmu před turnajem. Do branky se nově postavila Ema Kaštánková, nahrazující Katku Nedvídkovou, která tentokrát bojovala v útoku společně s Jolankou Šmejcovou, Vanesskou KrákorovuHankou Kelucovou (všechny 2. A).  V obraně se činily žákyně 1. A Nela Eichlerová, Anička Palečková, Áda Roubíčková a Amálka Poštová.

Všechny hráčky si vedly skvěle, především je nutno vyzdvihnout výkon primánek, které se nezalekly soupeřek a zdatně pomáhaly mnohem zkušenějším děvčatům ze sekundy.

Tým Gymnázia Rumburk absolvoval celkem 6 zápasů. Velmi cenná je remíza 1:1 se ZŠ Tyršova Děčín, se kterou jsme doposud vždy prohrávaly. Mrzely nás dvě porážky od ZŠ Kamenická Děčín (0:3) a ZŠ Chřibská (1:2), ale vše jsme si vynahradily výhrami nad ZŠ Markvartice (5:0), ZŠ Náměstí E. Beneše Varnsdorf (2:0) a ZŠ Benešov (2:0).

Všem našim reprezentantkám patří uznání za skvělé výkony a určitě budeme sledovat jejich úspěchy i na dalších turnajích.

Kamila Veselá, Stanislav Hocko

Podobné příspěvky: