GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

UČITELÉ PORAŽENI!!!

Hned první den v listopadu zažilo Gymnázium Rumburk obrovský souboj. Soubojem ale myslím sportovní utkání dvou skupin, které se obvykle setkávají každý den v jiné pozici.

Ve středu se totiž uskutečnil zápas v odbíjené. Učitelé proti studentům. Po sedmé vyučovací hodině se do tělocvičny začaly scházet oba dva týmy. Proběhly rozhovory pro školní televizi, a pak se už hráči šli věnovat tréninku. Zhruba ve tři hodiny se začalo hrát.

Tým učitelů měl jasnou podporu na lavičce od zbytku učitelského sboru a snažil se nás tak vyvést z míry, ale i my jsme tam měli svůj zástup fanoušků. První set jsme získali s nadhledem. Dlouho jsme si drželi podání a hra u sítě byla skoro bez chyb. Druhý set se nesl ve formě toho prvního. Náskok jsme si udělali hned na začátku a učitelé nás už nedohnali.

Třetí set učitelé zpestřili hru a dostali se do vedení. My jsme se jich drželi, ale po polovině setu nám odskočili na 5 bodů.  Přestali jsme se hýbat a hra na síti také vázla. Učitelé byli v euforii. V koncovce jsme stáhli na 23:23, ale hned vzápětí si učitelé vybojovali setbol. My jsme srovnali, a pak jsme díky dvěma silným a rychlým podáním oslavovali výhru.

Mně osobně se zápas líbil a budu čekat na odvetu, a nebo takový zápas zkusím příští rok znovu zorganizovat.

Jan Štefl (4. A)

Stav zápasu: studenti: učitelé 25:13, 25:16, 27:25

 Sestavy: 

učitelé: Švarc, Winter, Hocko, Veselá, Rauch, Klínský, Kvíz

studenti: J. a D. Šteflovi, Veselá, Michalíčková, Duong, M. Kulhavá

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »