GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Jedeme dál!

Na okresní finále florbalu starších žákyň (tercie, kvarta), který se konal v Děčíně ve čtvrtek 7.  prosince 2017, jsme odjížděly i přes brzké ranní hodiny dobře naladěné. Po úspěšných soubojích na okrskovém kole jsme doufaly v dobrý výsledek.

Začátek turnaje se nám vyvedl a hned v prvním zápase jsme porazily ZŠ Želenice 2:1. V dalším zápase přišla remíza 0:0 s Markvarticemi, a pak už se nedařilo. Hráčky z Chřibské, se kterými jsme před třemi týdny sehrály vyrovnaný zápas, nás rozstřílely 1:6, ZŠ Tyršova Děčín nás porazila 0:2 a nakonec přišla i prohra se ZŠ Březová 1:3.

Celkové 5. místo v okrese není vůbec špatné, zvlášť když úroveň zúčastněných týmů stále stoupá. Přesto jsem doufaly v lepší výsledek. Není ale všem dnům konec, a protože florbal je skvělá hra, určitě se ho nevzdáme pro jeden turnaj, kde se k nám florbalové š

těstí otočilo zády. V našem týmu jsou výborné hráčky, které drží při sobě, a jen tak je něco nerozhází. Jsem ráda, že je na ně spolehnutí a umí přijmout i porážku. Vše si určitě vynahradíme na dalším turnaji.

 

Kamila Veselá

 

Tým Gymnázia Rumburk:

Ema Kaštánková, Jolanka Šmejcová, Katka Nedvídková, Vanessa Krákorová (všechny 3. A), Adélka Pavlíčková, Martina Hermanová, Petra Krištofová, Zdeňka Skopalová, Nikola Křenková (všechny 4. A)

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »