GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Učitelé obhájili vítězství

Po roce se opět setkali. Učitelé přijali výzvu florbalového týmu děvčat stejně jako v loňském roce. Čas 3 x 15 minut měl rozhodnout o tom, zda tentokrát dívky učitelský tým porazí. Nestalo se a učitelé i po roce zvítězili ve velmi náročném zápase.

Učitelský tým hrál prakticky ve stejném složení: Kamila Veselá, Stanislav Hocko, Marek Winter, Miroslav Kvíz, Lukáš Melichar, Marek Simandl a Jaromír Jadrníček. Tým žákyň se rozrostl ještě o několik mladších hráček. Oba týmy měly v tělocvičně také své fanoušky.

Nástup do zápasu provázely rozporuplné pocity. Učitelé se báli, že nakonec ani nesloží tým, že dívky už budou znát jejich taktiku a že jsou zase o rok zkušenější a to vše zapříčiní prohru učitelů. Dívky zase prožívaly nervozitu, ale společně si na učitele věřily. Hrál se velmi vyrovnaný zápas, gólů padalo mnoho, většina do branky dívčího týmu. Po třech třetinách skončil zápas skórem 8:3 ve prospěch učitelů.

Jak celý zápas vypadal? Jaké byly pocity hráčů před i po zápase? Odpovědi nejen na tyto otázky vám přineseme v reportáži dalšího dílu GymBreaku 2. 5.

 

Lukáš Melichar

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »