GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Živá knihovna v Rumburku

Píše se 8. listopadu 2018, kdy většina žáků naší školy míří do lavic, avšak čtyřčlenná skupinka vedená panem Simandlem připravuje brožury a materiály o naší škole v rumburském Domu kultury, kde se bude odehrávat burza středních škol, letos nesoucí název “Živá knihovna povolání“. A ten mluví za vše. Několik středních škol, ale nově i místních firem zde propaguje své obory, příchozí návštěvníci se mohou zástupců daných institucí ptát na různé dotazy a zjišťovat tak potřebné informace k výběru jejich další cesty svým životem. Bohužel oproti minulým rokům se zde tentokrát nekonají živé ukázky, představení našeho sboru či vystoupení šikovných gymnastů. Přesto si ale myslím, že tato ve výsledku akce měla úspěch a většině přítomných se zde velice líbilo a bylo jim to k dalšímu rozhodování nápomocné. Vypovídající může být i to, že my osobně jsme odpověděli na spousty dotazů týkajících se právě naší školy.

Jsme rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit a věříme, že spousta návštěvníků si najde cestu na rumburské gymnázium.

Za skupinku z 8. A a 2. D, Fanda Vyčítal a Zdeněk Hoffman.

Podobné příspěvky: