Florbalová utkání bez stresu

Varnsdorfská sportovní hala ožila ve středu 13. března 2019 florbalovými souboji. Tentokrát se ale nejednalo o turnaj v pravém slova smyslu, ale o domluvená přátelská utkání mezi týmy žáků a žákyň z Gymnázia Rumburk a Gymnázia Varnsdorf.

V rámci přípravy na další turnaje, které obě školy čekají v nejbližších měsících, se střetli dívky i chlapci nižšího gymnázia.

Každý tým se utkal se svým soupeřem celkem ve třech zápasech. Nebyla nouze o krásné florbalové akce a všichni zúčastnění si celé dopoledne užili.

A jek to celé dopadlo? (Na prvním místě je uváděn počet gólu, které vstřelili žáci Gymnázia Rumburk)

Dívky (prima až kvarta)      1:1, 1:0, 0:0

Chlapci (prima, sekunda)   1:1, 1:1, 0:2