GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Okresní finále ve florbalu

V pátek 22. listopadu přijelo  do Markvartic osm florbalových družstev žáků druhého stupně a malého gymnázia. Naši chlapci bojovali ve složení: Matyáš Hrazdira, Maximilián Warlop, Vojtěch Moldan, Milan Švajcr, Tomáš Phan, Jan Drozd, Nick Reiser a jako brankář Filip Tichý.

S remízou s Gymnáziem Varnsdorf 2:2 a výhrou nad ZŠ E. Beneše 3:1 a ZŠ Markvartice 2:0 naše mužstvo postoupilo do semifinále, kde jsme prohráli na nájezdy nad Velkým Šenovem 2:2 (2:1). Karta se obrátila v zápase o třetí místo se ZŠ U Nemocnice, kde naopak v nájezdech naše družstvo bylo úspěšnější 2:2 (3:4).

Celý turnaj měl hladký průběh a chlapci prokázali nejen svoje dovednosti na florbalovém hřišti, ale také soběstačnost a houževnatost.

Kateřina Nováková

Podobné příspěvky:

Florbal ukončil Podzimní hry

Turnaj ve florbalu zakončil v pondělí 9. 12. 2019 letošní ročník Podzimních her. Těchto her se účastní žáci varnsdorfských základních škol, Gymnázia Varnsdorf a Gymnázia Rumburk.

Více informací »