GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

GymBreak je zpět

Že jste dlouho neviděli žádné video z naší produkce? To se brzy změní. Delší pauza je u konce. Sice jsme se snažili točit stále, ale příprava televizního vysílání je komplexní týmová záležitost a vždy se někde objevil zádrhel, takže nám vydávání videí moc nešlo. Rozhodně jsme to ale nehodlali vzdát a teď už opět na našem webu a youtube kanálu uvidíte novinky ze života školy. Ovšem ve zcela nové podobě.

Co se změnilo? A co zůstane zachováno?

  1. Nebudeme mít moderované studio jednou za 2 měsíce, místo toho budeme vydávat samostatné reportáže co nejrychleji po natočení. Nebudete tedy muset dlouho čekat na aktuální informace.
  2. Chceme zachovat naše stálé rubriky jako je anketa a rozhovor s osobností. V jakém intervalu budou vycházet zatím ještě nevíme.
  3. Díky spolupráci s Českou televizí, budeme velkou část zpravodajských reportáží točit pro Déčko. Proto nás zde můžete vidět v pořadu Zprávičky.
  4. Změnila se zase redakce, především se ale ztenčila. Proto berte v potaz, že veškeré vysílání připravuje pouze úzký kroužek nadšenců, za což jim patří uznání.
  5. Se změnou vysílání dojde také ke změně našeho webu. V menu si budete moci zvolit, zda chcete sledovat nové reportáže nebo nějakou z rubrik, či si listovat archivem starých vysílání. Změna webu se ale zatím připravuje. O textové zpravodajství samozřejmě nepřijdete.

 

Zachovejte nám přízeň i nadále a my se budeme snažit přinášet vám co nejkvalitnější videozpravodajství. A pokud byste se chtěli zapojit i vy, tak neváhejte a zajděte nás navštívit na redakční poradu v úterý do učebny 1. A. První reportáž sledujte již tento týden.

Lukáš Melichar

Podobné příspěvky:

Web is back

Zdravíme všechny naše příznivce. GymBreak se opět rozjíždí na plný plyn a s ním i nové webové stránky. Na nich jsme zachovali všechna stará vysílání

Více informací »