GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Pohár Josefa Masopusta – okresní finále

 

pohar_josefa_masopusta

Ve středu 15. 10. 2014 jsme v půl sedmé ráno vyrazili do Děčína. Navzdory celkem příznivé předpovědi počasí začalo po příjezdu do Děčína intenzívně pršet a pršelo po celý průběh turnaje. Tomu také odpovídal stav hřišť, na kterých se hrálo. Bahno, kaluže, desetimetrové skluzy. Naše družstvo se s těmito podmínkami vyrovnalo velice dobře. Po výborných výkonech jsme skončili na druhém místě. K vítězství nám stačila remíza v posledním zápasu, ale ten jsme bohužel prohráli. Turnaj jsme zakončili se třemi vítězstvími a jednou porážkou. Navíc Kryštof Kolár byl do posledního zápasu ve hře o nejlepšího střelce turnaje.

Jinak musím všechny hráče našeho družstva pochválit za předvedenou hru a snahu o vítězství. Chtěl bych jim poděkovat za úspěšnou reprezentaci Gymnázia Rumburk. Členy družstva byli tito studenti:

Krch Patrik, Engl Tomáš, Heinrich Marek, Nguyen Xuan Toan, Cai Xuan Tiep, Klouda Patrik, Drda Jan, Jiřínský Jiří, Novotný Martin, Ngo Xuan Hoang, Kolár Kryštof, Moňak Oldřich, Bače Václav, The Dat Tran, Zabilka Daniel.

 

Miroslav Kvíz

 

Podobné příspěvky:

Podzimní hry – atletika

V pátek 27. září proběhla ve Varnsdorfu první část podzimních her pro studenty nižších gymnázií a žáků základních škol a to v atletice. Naši studenti

Více informací »

Olympiáda ve Varnsdorfu

Od úterý 11. 6. do čtvrtka 13. 6. se ve Varnsdorfu konala Olympiáda základních škol a víceletých gymnázií, které se účastnili i studenti našeho gymnázia. Úterý

Více informací »