GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Krajské kolo středoškolského atletického poháru

Ve čtvrtek 3. října jsme odjeli s družstvem chlapců naší školy do Ústí nad Labem k závodům krajského kola Středoškolského atletického poháru. Bohužel počasí nám vůbec nepřálo. Byla zima, pršelo a foukal silný vítr. Po příjezdu do Ústí jsme se přesunuli na stadion. Po úvodním nástupu začaly soutěže štafetou. V ní naši zástupci velmi dobře zabojovali. Poté pokračovaly soutěže dalšími disciplínami. Někde se nám dařilo více, někde méně. Nakonec naše družstvo skončilo na sedmém místě, jen o pár bodů na místo šesté. Studenti, kteří nás reprezentovali, předváděli velmi pěkné a bojovné výkony. I když to stačilo „jen“ na sedmé místo, chtěl bych všem velmi poděkovat za dobrou reprezentaci naší školy. Naše družstvo mělo totiž nejnižší věkový průměr. A proto je tady do budoucna velká pravděpodobnost lepších umístění v následujících letech. Našimi reprezentanty byli: Vítek Horák, Petr Paizker, Jakub Varga, Martin Prchal, Jiří Kováč, Tomáš Pham, Martin Marini, Filip Votoček a Martin Šimoníček.

Miroslav Kvíz

Podobné příspěvky:

2018 Úspěšně a rychle

Dne 14. 5. se uskutečnila atletická soutěž Pohár rozhlasu. V téhle soutěži soutěžili atleti základních škol a víceletých gymnázií z okresu Děčín. Od osmi ráno přicházeli

Více informací »