Gymnázium Rumburk bylo vidět

11_001

Zástupci naší školy z řad žáků i učitelů se účastnili 20. ročníku výstavy Vzdělávání, která se konala ve dnech 9. a 10. listopadu 2015 v Domě kultury Střelnice Rumburk.

Žáci 9. tříd základních škol ze Šluknovského výběžku se zde seznamovali s nabídkou středních škol z Ústeckého a Libereckého kraje.

Gymnázium Rumburk je tradičním účastníkem této výstavy. Informace o studiu na této škole si návštěvníci mohli vyslechnout nejen od výchovné poradkyně, ale především od současných studentů gymnázia, kteří byli k dispozici a neustále kolem sebe šířili dobrou náladu.

Poděkování za prezentování naší školy tak patří Matějovi Kučerovi, Radku Běhunčíkovi, Karolíně Veselé, Hance Pham, Bětce Petrášové, Elišce Vojtové a Anetě Šmejcové.