GymBreak.cz

Školní televize Gymnázia Rumburk

Slavnostní ceremonie DofE – stříbro

V krásných prostorách sálu v Karolinu se sešli účastníci a hosté z celé České republiky a převzali si ocenění a certifikáty z rukou ředitele české Národní kanceláře Tomáše Vokáče, zástupců pražského magistrátu, děkana pedagogické fakulty a prorektorky UK. Akce měla velmi formální charakter a při proslovech zaznělo mnoho zajímavých nosných myšlenek.

Nutno dodat, že nás rozhodně může těšit, že naše škola měla jednu z nejpočetnějších skupin a byli jsme rozhodně vidět.  Za naší školu přebíralo ocenění 7 studentů a studentek! Všichni chtějí pokračovat do vyšších úrovní.

Marek Winter

Podobné příspěvky:

Prázdniny ve víru chemie

Obětovat dva dny podzimních prázdnin pro chemii? Neodolatelná nabídka. Nezaháleli jsme a společně s panem učitelem Krejčím a svým spolužákem Honzou Schmutzerem jsme se přihlásili

Více informací »